زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

بهترین سایت خرید سرور ابری

تهیه و استفاده از سرورهای ابری گام بسیار مهمی برای طراحی سایت و توسعه دهندگان وب است که بر روی ادامه مسیر آنها نیز تاثیر زیادی دارد؛
همین موضوع باعث شده است تا شناخت بهترین سایت خرید سرور ابری نحوه انتخاب و تهیه آن همواره دغدغه ای برای عموم افراد باشد و با پرسش های زیادی در رابطه با آن مواجه شوند.
فهرست مطالب

منظور از سرور ابری چیست؟

سایت ها و تمامی محتواهای موجود در بستر وب می بایست ابتدا در مرکزی بارگذاری و جمع آوری شده باشند تا پس از جستجو توسط موتورهای جستجوگر، امکان دستیابی به آنها به وجود آید.

پس لازم است تا طراحان و توسعه دهندگان وب از طریق سایت خرید سرور ابری نسبت به تهیه و استفاده از بهترین های آنها اقدام نمایند.

سرور ابری محلی برای ذخیره سازی اطلاعات و داده های مجازی است که بخشی از ابر کامپیوترهای قدرتمند را شامل می شود و توان پردازش بسیار بالایی دارد.

سرورهای ابری این امکان را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد که بتوانند با هزینه های بسیار کمتر و سهولت بیشتر به فعالیت در بستر وب بپردازند و دغدغه هایی در رابطه با تامین و نگهداری زیرساخت های لازم و برآورد هزینه های احتمالی این امور نداشته باشند.

سرور ابری با نام دیگر سرویس میزبان یا هاست نیز شناخته می شود؛

در ابتدایی ترین مراحل طراحی سایت، لازم است تا افراد نسبت به تهیه سرور ابری اقدام نمایند تا بتوانند مابقی امور و بارگذاری مطالبشان را بر روی سرور انجام دهند.

آشنایی با انواع سرور

سرور اشتراکی
در سرورهای اشتراکی محل ذخیره سازی و پنل های پردازشگر بین کاربران به اشتراک گذاشته می شوند.
مزایا:

 • قیمت مقرون به صرفه تر
 • دسترسی ساده تر

معایب

 • سرعت پردازش پایین تر نسبت به سایر سرورها
 • امنیت کمتر سرور

سرور اختصاصی

تهیه سرور اختصاصی به معنی خرید کل فضای سرور و یا تهیه فیزیکی آن است که امری بسیار هزینه بر است، البته در نظر داشته باشید که با این کار بهترین سرعت پردازش به کاربران سایت ارائه می شود و فضای ذخیره سازی زیادی در دسترس قرار می گیرد.

سرور ابری

به جرئت می توان گفت این سرورها بهترین نوع هاستینگ را به کاربر ارائه می دهند، زیرا که تلفیقی از دو نوع گفته شده بالاست و تمامی ویژگی های مورد نیاز مصرف کنندگان را دارا می باشد.

سرور ابری از طریق سیستم های مدیریتی کاملا تحت کنترل و نظارت قرار می گیرد،

از طرفی در صورت نیاز به افزایش ظرفیت و پهنای باند ارتباطی، امکان انجام سریع آن وجود دارد و هزینه های کمی را نیز پیش روی خریدار قرار می دهد.

سرور ابری ارزان از کجا بخریم؟

سایت ها و شرکت های زیادی به عنوان عرضه کنندگان سرور ابری در حال فعالیت و خدمات رسانی هستند،

اما ملاک هایی وجود دارد که موجود برتری برخی از آنها نسبت به سایرین می گردد؛ این ملاک ها در ادامه بررسی شده اند.

 • پشتیبانی

در انتخاب مرکز خرید سرور ابری می بایست به پشتیبانی های ارائه شده توسط تیم فروش و کارشناسی فنی توجه داشت،

زیرا به طور طبیعی در مراحلی از کار نیاز به راهنمایی و مشاوره وجود دارد و پاسخگویی مطلوب سایت خرید سرور ابری، موجب سهولت کار و رضایتمندی مشتری خواهد شد.

 • تنوع سرورها

همانطور که گفته شد سرورهای ابری تنوع بالایی در نوع، پایگاه اصلی سرور، ظرفیت و ترافیک دارند؛ با این اوصاف تهیه سرور ابری از فروشندگانی با تنوع محصولات بالا بهترین گزینه به شمار می رود.

 • امکان ارتقا سرویس ابری

با پیشرفت سایت و افزایش کاربران، نیاز به توسعه و ارتقا سرویس ابری احساس خواهد شد، پس باید در ابتدا نسبت به تهیه سروری اقدام نمود که امکان ارتقای آن وجود دارد.

 • امنیت بالا

همانطور که بیان شد تمامی اطلاعات و محتواهای سایت بر روی سرور ابری قرار داده می شوند، پس طبیعی است اگر بگوییم امنیت سرور یکی از مهمترین ملاک های انتخاب بهترین سایت خرید سرور ابری است.

 • قیمت مقرون به صرفه

سایت و یا شرکت ارائه دهنده سرور ابری می بایست قیمت های متناسبی را برای خدمات خود در نظر گرفته باشد؛

با مقایسه درگاه های مختلف و یا دریافت مشاوره رایگان تیم هایو می توانید به اطلاعات لازم در رابطه با قیمت گذاری و ویژگی سرورها دست یابید.

بهترین شرکت خرید سرور ابری

تیم تخصصی زیرساخت ابری هایو با ارائه بهترین خدمات و پیشنهاد نازل ترین قیمت ها در تلاش است تا نیازهای افراد،

ادارات شخصی و دولتی، فروشگاه ها و تمامی کاربران وب به فضای ابری، مانیتورینگ و فعالیت های دیجیتال را رفع نماید.

بدین منظور امکان خرید سرور ابری ساعتی نیز فراهم آورده شده است تا عموم مشتریان بی دغدغه و بسته به نیاز خود دست به انتخاب و خرید بزنند و دائما به شرکت خرید سرور ابری ایده آلی دسترسی داشته باشند.

مشاوره های رایگان تخصصی و پشتیبانی های 24 ساعته هایو از نقاط قوت این مجموعه به شمار می رود که آن را از سایر مراکز و سایت های ارائه دهنده هاستینگ و سرویس ابری متمایز می سازد.

آشنایی با سایت خرید سرور ابری

با توجه با وجود مراکز متعدد عرضه کننده سرورهای ابری و خدمات هاستینگ ممکن است بسیاری از افراد برای تهیه این خدمات دچار سردرگمی شوند،

پس لازم است تا به مرکزی دسترسی داشته باشند که خدمات مناسبی را در زمینه مشاوره و راهنمایی مشتریان ارائه می نماید و در طول فرایند انتخاب و خرید همواره همراه افراد است.

موضوع حائز اهمیت دیگر قیمت سرور ابری است که برای بسیاری از افراد اصلی ترین ملاک انتخاب به شمار می رود؛

داشتن تنوع در قیمت سرور ابری لازمه ای برای انتخاب یک سایت به عنوان بهترین سایت خرید سرور ابری است.

ویژگی سرورهای ابری هایو

 • امکان مدیریت کامل سرور
 • امکان ارتقا و انتقال سرور در زمان دلخواه
 • سرعت و پایداری داده ها در زیرساخت های سرور ابری
 • تهیه نسخه های پشتیبان
 • ایمنی بسیار بالا
 • قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی
 • امکان خرید سرور ابری ساعتی
 • پشتیبانی بلند مدت تخصصی تمامی سرورهای ارائه شده

 

خرید سرور ابری ایران

پیش از این نیز عنوان شد که سرورهای ابری بخشی از کامپیوترهای بزرگ و قدرتمند هستند که امر ذخیره سازی، پردازش و بازخوانی اطلاعات را انجام می دهند.

تمامی سرورها دارای یک پایگاه فیزیکی هستند که به واقع همان محل قرارگیری جغرافیایی آنها است، برای مثال برخی از سرورهای ارائه شده در کشورهای اروپایی قرار دارند و برخی دیگر داخل کشور هستند.

خرید سرور ابری ایران هزینه های کمتری را به دنبال می آورد و گزینه بسیار مناسبی برای شروع یک کسب و کار کوچک اینترنتی و ایجاد سایت با هزینه پایین به شمار می رود،

البته باید در نظر داشت که سرورهای ایرانی با توجه به تحریم های موجود دارای محدودیت های اندکی هستند که قابل چشم پوشی می باشند.

سرور ابری از کجا بخریم؟

با توجه به قیمت خرید سرور ابری ایران، بسیاری از افراد این گزینه را برای فعالیت های خود انتخاب می نمایند،

برخی دیگر نیز به سرورهای قرارگرفته در مناطق خارجی علاقه دارند،

البته این اصلا به معنای بهتر و یا بدتر بودن یکی از آنها نیست و هردو تماما کارآمد و باارزش می باشند.

در صورتی که در رابطه با انواع سرورهای ابری، قیمت ها و ویژگی های آنها پرسشی دارید می توانید به سادگی و تنها با دریافت مشاوره های رایگان تیم هایو، به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید.

خرید سرور ابری مهمترین گام در ایجاد یک وبسایت اینترنتی است و اهمیت بسیار بالایی بر روی ادامه روند کار و نتایج به دست آمده دارد.

اهمیت خرید سرور ابری مناسب

در صورت عدم تهیه سرور ابری مناسب ممکن است سایت های ایجاد شده به طور کلی از دسترس خارج شوند و ضرر و زیان های مادی زیادی متوجه سازمان ها و افراد شود،

از طرفی انتخاب سرور ابری اشتباه می تواند هزینه بر، ناکارآمد و ناامن باشد.

تمامی اطلاعات وارد شده به سایت بر روی سرور ابری وجود دارند، بنابراین کاربران پس از ورود به سایت و جست و جوی محتوا، به شکل مستقیم با سرور در ارتباط هستند؛

در صورتی که ترافیک سرور شرایط و سرعت مناسبی برای ارائه خدمت به کاربر نداشته باشد، موجب ناراحتی و نارضایتی وی خواهد شد و این نکته حائز اهمیتی در دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

رایگان آموزش ببین - آموزش کار با سرویس های هایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *